Tłumaczenia

Dobre tłumaczenie jest jak wzorowo rozegrany mecz. Zgodnie ze strategią i zamysłem trenera, z idealnie wykończonymi akcjami i co najważniejsze, z rewelacyjnym rezultatem. Gdzie możesz liczyć na najlepsze tłumaczenia? Zielonki – tu mieści się nasza szkoła językowa, która oprócz profesjonalnych kursów, zajmuje się również tłumaczeniami różnego rodzaju pism i nie tylko.

Potrzebujesz tłumaczenia? Kraków Tonie posiada najlepszych tłumaczy!

Nasi lektorzy to nie tylko doskonali trenerzy języków obcych, ale również wykwalifikowani tłumacze. Ich umiejętności oraz doświadczenie pozwalają na profesjonalne i szybkie przygotowywanie:

  • tłumaczeń przysięgłych i zwykłych z kilkunastu języków (angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, holenderskiego, francuskiego, rosyjskiego, węgierskiego, norweskiego, itd.)
  • tłumaczenia specjalistyczne z zakresu prawa, ekonomii, finansów, reklamy, korespondencji handlowej, a także tłumaczenia techniczne, bankowe, aktualizacja stron www, itp.

Oprócz tłumaczeń zajmujemy się:

  • obsługą językową negocjacji handlowych,
  • prowadzeniem bieżącej korespondencji handlowej.

Co wyróżnia nasze tłumaczenia?

Prądnik Biały, Zielonki, Kraków Tonie – to w tym regionie nasza szkoła została uznana za jedną z najlepszych, jeśli chodzi o kursy językowe i tłumaczenia. Do naszych mocnych stron bez wątpienia zaliczają się:

  • terminowość: boimy się dedlajnów, dlatego wszystkie zlecenia wykonujemy na kilka dni przed ich upływem 😉
  • konkurencyjne ceny: jesteśmy otwarci na negocjację ceny,
  • 100% profesjonalizmu: tłumaczone przez nas teksty brzmią tak, jakby były napisane w tym właśnie języku,
  • gotowość do podjęcia nawet najbardziej wymagającego wyzwania: wykonujemy tłumaczenia, nawet „na wczoraj”.

Jeśli potrzebujesz fachowego tłumaczenia „na już” i chcesz, żeby było wykonane profesjonalnie bez obaw o błędy i niedociągnięcia, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Obsługujemy osoby prywatne, a także firmy działające na terenie Zielonek, Prądnika Białego, Krakowa Toń oraz Klientów z całego Krakowa i Małopolski. Zapraszamy do współpracy!