Szkolenia

Witamy w szkole językowej Leader  

Centrum Szkoleń, Promocji i Usług Lingwistycznych – Kraków Zielonki

Jeśli szukasz dla siebie dobrej szkoły językowej, która pomoże Ci rozwiązać problemy z gramatyką, skutecznie nauczyć się mówić w języku obcym lub przygotuje do egzaminu czy  podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, to trafiłeś pod właściwy adres!

Prowadzone u nas  zajęcia w ramach kursów języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego są urozmaicone, ciekawe, a nauczyciele przyjaźni, kompetentni i zawsze służą pomocą.

Pracujemy w małych grupach, a właściwie mini-grupach, liczących od 2 do 4 osób. Grupy są starannie dobierane pod względem wieku i stopnia znajomości języka, gdzie każdemu uczniowi poświęcana jest indywidualna uwaga i wsparcie lektora, który uwzględnia jego potrzeby, ewentualne problemy, a także doskonali jego umiejętności językowe. Kwalifikacja do grup  poprzedzona jest testem kwalifikacyjnym i rozmową  w języku obcym z lektorem danego języka, który pomoże dobrać optymalny dla poziom i typ kursu. Zajęcia prowadzone są przez doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, znających specyfikę pracy z dziećmi, młodzieżą czy osobami dorosłymi, którzy dzięki swojej pasji przekazywania wiedzy dokładają starań, by każda lekcja była ciekawa i inspirująca oraz zachęcała do samodzielnych kontaktów z językiem także poza zajęciami w naszej placówce.

Kursy językowe dla najmłodszych

Zapraszamy na zajęcia językowe dla dzieci w naszej szkole. Każda grupa nabiera swojego indywidualnego kształtu! Zajęcia w naszych grupach są ciekawe, dzieci przede wszystkim poprzez własne zaangażowanie poszerzają swoje umiejętności. W naszej szkole językowej w Krakowie nie chcemy tylko z góry narzucić podstawowego programu, naszym celem jest sprawić, aby nauka była czymś więcej niż obowiązkowe zajęcia. Zależy nam by uczniowie przychodzili do nas pełni zapału, dlatego poszerzamy zajęcia o tematy interesujące kursantów. Dzieciaki mogą sami wybierać nazwę swoich grup, regularnie zachęcamy Uczniów do wykazywania swoich pasji poprzez zaprezentowanie ich w obcym języku innym kursantom.  Lekcja o militariach,  piłce nożnej, nowoczesnej technologii,  ulubionym zwierzaku, modzie, mocy Internetu, przyszłej pracy, częściach samochodowych! Poruszymy każdy temat, o czym tylko zechcesz się czegoś dowiedzieć, ważne żebyśmy wspólnie starali się rozwijać!

 

Dla najmłodszych przygotowane są zajęcia interaktywne. W ciepłe dni zajęcia mogą odbyć się na placu, a na starsi kursanci mogą liczyć na wspólne wyjścia poza obręb szkoły. Słownictwa codziennych czynności- takich jak zakupy w sklepie, zapraszanie kogoś do wspólnego wyjścia, zamawianie biletów- należy uczyć się przede wszystkim w terenie

Zapraszamy do Leader Centrum Językowe Zielonki położonego w Krakowie przy ul Pękowickiej 77 oraz do naszej nowej filii przy ul. Łokietka 209.