Kursy Językowe

Wygraj z nami walkę o fotel lidera – kursy językowe Kraków/Zielonki

Kursy językowe są jak rajdy samochodowe – wiele załóg bierze w nich udział, ale tylko jedna wjeżdża na metę zwycięska. To jest właśnie prawdziwy LIDER. Podobnie jest ze szkołami językowymi – rynek obfituje w wiele placówek kształcących młodych poliglotów, ale tylko nieliczne mogą aspirować do tytułu lidera. Wśród nich jest nasza szkoła, która liderem jest nie tylko z nazwy! Dowody? Oto i one!

Kursy językowe – Kraków tonie w morzu ofert

Kraków obfituje w szkoły językowe, a nowe placówki pojawiają się masowo niczym nowe modele aut w fabryce samochodów. Warto jednak pamiętać, że LEADER jest tylko jeden! Nasza szkoła prezentuje się na tle konkurencji, niczym czerwone ferrari obok 20-letniego poloneza.

Proponujemy kursy językowe dla dzieci i dorosłych, dopasowując model kształcenia do grupy tak, by każdy kierowca błyskawicznie dotarł do mety nauki dowolnego języka z naszej oferty. Nasze kursy językowe odbywają się na obszarze Zielonek/Krakowa Toń/Prądnika Białego. Jedną z zalet tych okolic jest sprzyjająca nauce, kojąca zieleń, z której chętnie korzystamy wraz z naszymi podopiecznymi w słoneczne dni. To jednak nie jedyny atut naszej szkoły.

Kursy językowe – Zielonki liderem kształcenia

Wśród mocnych stron naszej szkoły językowej znajdują się również atuty, takie jak m.in.:

  • małe grupy (z dużymi możliwościami!): interesuje nas tylko zwycięstwo, dlatego dbamy o najlepsze warunki nauki dla naszych podopiecznych. Służą temu lekcje w kameralnych grupach od 2 do 4 osób, dzięki którym możemy skupić maksimum uwagi na każdym uczestniku kursu, prowadząc go cierpliwie i wytrwale do mety nauki,
  • mistrzowscy lektorzy: każdy kierowca rajdowy ma swojego pilota – bez niego zdecydowanie słabiej radziłby sobie na trasie. W szkole językowej jest podobnie – bez dobrego nauczyciela nauka nie przyniesie pożądanych efektów, dlatego zawsze starannie dobieramy kadrę lektorów. Dbamy o to, by byli oni nie tylko świetnymi lingwistami, ale również przyjaznymi i wyrozumiałymi mentorami, którzy nie ustaną w boju, póki nie staną ze swoimi podopiecznymi na podium,
  • kreatywne zajęcia interaktywne: zajęcia w zwykłej szkole są jak jazda polonezem, zajęcia w naszej szkole to jak podróż ferrari – 100% frajdy! Z chęcią wyruszamy z naszymi uczniami poza teren szkoły, by mogli na bieżąco testować swoje umiejętności, np. zamówić bilet lub zapytać o drogę w obcym języku. Jesteśmy przekonani, że tego rodzaju treningi przynoszą dużo większe korzyści niż nauka w ławce,
  • olimpijskie przygotowanie do egzaminów: zajęcia w Leaderze znakomicie przygotują naszych kursantów do każdego wyścigu – zarówno tego, którego metą jest matura, jak i tego, w którym do wygrania jest prestiżowy certyfikat CAE. Z nami każdy zdobywa to, czego chce!
  • tylko aktywnie! Na naszych zajęciach nie ma mowy o nudzie – sięgamy po różne metody nauczania: od pracy w parach po zabawy w grupach. Z naszego doświadczenia wynika, że dzięki takim sposobom uczniowie szybciej przyswajają nowe zwroty, a co więcej – zapamiętują je na długo. Staramy się wplatać w lekcje jak najwięcej „żywego” języka, czyli różnego rodzaju idiomów i sformułowań typowych dla krajów posługujących się danym językiem, dzięki czemu nasi kursanci doskonale radzą sobie potem w rozmowach z obcokrajowcami.
  • tylko skutecznie! Podczas wyścigu ważne jest wszystko: od prędkości wiejącego wiatru aż po jakość serwisu – każdy czynnik może mieć wpływ na ostateczny wynik. Podobnie jest z nauką języka – by była skuteczna, zapewniamy kursantom optymalne warunki, dopasowując kursy do ich wieku, predyspozycji, a nawet zainteresowań.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursów językowych – szczególnie zaś mieszkańców Krakowa Toń oraz Zielonek. Nasze drzwi są jednak otwarte dla wszystkich, żądnych sukcesów lingwistycznych, adeptów. Razem zawalczymy o złoto!