Język Włoski

Mistrzowski włoski! Trenuj język z najlepszymi

Nauka włoskiego w naszej szkole jest jak gra Gianluigiego Buffona – jednego z najlepszych bramkarzy wszech czasów. Tak jak on szybko i sprawnie broni bramki przed atakami przeciwników, tak nasi uczniowie szybko i sprawnie stawiają czoła każdemu językowemu wyzwaniu. Nie ma takiej włoskiej zagwozdki, z którą by sobie nie poradzili!

Dlaczego warto znać włoski? Kraków to nie jedyne miejsce, w którym się przydaje!

Włoski to nie tylko język Buffona. Włoski to też nie tylko język Włochów. Za jego pomocą z łatwością porozumiesz się z mieszkańcami innych krajów, takich jak Malta, San Marino, Szwajcaria, a nawet Francja. Ten piękny, melodyjny język to język projektantów mody, artystów i kucharzy. Przydaje się nie tylko za granicą, ale również w Polsce, gdzie funkcjonuje wiele włoskich firm. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na przyszłym pracodawcy, znajomość włoskiego z pewnością będzie Twoim atutem.

Gdzie najlepiej trenować włoski? Zielonki przodują w rankingach

Tak jak Buffon, lideruje na listach najlepszych bramkarzy świata, tak nasza szkoła króluje w rankingach najlepszych szkół językowych w Krakowie. Nasze kursy włoskiego cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zarówno u młodych, jak i starszych słuchaczy. Dzięki nam, pokonują oni drogę nauki szybko i skutecznie niczym Buffon zmierzający z drużyną po najwyższe laury w lidze europejskiej. Oto niektóre z korzyści, jakie płyną z uczestnictwa w naszych kursach włoskiego:

  • błyskawiczne opanowanie języka, dzięki metodom, jakie stosujemy oraz gronu doświadczonych i skutecznych lektorów,
  • nauka w kameralnych grupach nawet dwuosobowych, dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej wydajna, a lektorzy mogą poświęcić każdemu uczniowi tyle uwagi, ile potrzebuje,
  • indywidualne korepetycje włoskiego – Tonie wraz z umiejscowioną tu naszą szkołą, oferuje również zajęcia indywidualne. Dzięki nim słuchacz ma szansę omówić z lektorem dowolne językowe zagadnienie we własnym tempie i przygotować się skutecznie do każdego egzaminu, olimpiady czy rozmowy o pracę,
  • elastyczne godziny i miejsce zajęć – u nas nie musisz się martwić jak dopasować swój grafik do zajęć, bo to zajęcia dopasują się do Ciebie! W ramach kursu włoskiego, oferujemy dojazd do słuchaczy, zarówno na terenie Prądnika Białego, Krakowa Toń, jak i każdej innej dzielnicy na terenie miasta.