Język Rosyjski

Rosyjska mowa a’la Marija Szarapowa

Jedna z najpopularniejszych tenisistek świata, Marija Szarapowa, doskonale wie, jak osiąga się sukcesy. Dlatego to ona właśnie stała się naszą inspiracją podczas organizacji kursów rosyjskiego w naszej szkole. Wzorem utalentowanej sportsmenki, nasi kursanci sięgają po największe laury, zarówno w szkole, jak i pracy. Chcesz dołączyć do naszego grona i podszkolić swój rosyjski? Prądnik Biały – tu mieści się szkoła, która spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Kursy rosyjskiego – Zielonki i ich oferta

Wszystko zaczyna się od dobrego serwisu. W naszej szkole dbamy o to, by serwować kursantom najciekawsze i najskuteczniejsze lekcje języka. Z nami pokochasz rosyjski! Kraków Tonie to dzielnica, w której realizujemy kursy rosyjskiego przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Co nas wyróżnia?

 • precyzyjny wolej
  Podczas kursów rosyjskiego dbamy o detale, dzięki czemu nasi kursanci poznają język od podszewki, używając go potem płynnie w mowie i piśmie,
 • skuteczny backhand
  Nasze kursy rosyjskiego przypominają mistrzowskie backhandy Szarapowej – podobnie jak one są skuteczne i nie pozostawiają konkurencji żadnych szans,
 • efektowny forehand
  Naszym kolejnym atutem jest miłe dla oka otoczenie – spotykamy się z naszymi kursantami w placówce znajdującej się w dzielnicy Prądnik Biały, na obszarze Krakowa Toń. To tutaj, kiedy tylko pogoda dopisze, wychodzimy na zewnątrz, by nasi uczniowie mogli szlifować świeżo nabyte umiejętności w terenie.

A może korepetycje rosyjskiego? Tonie zapraszają

Jeśli chciałbyś podszkolić swój rosyjski, Zielonki posiadają kadrę doskonałych terenów, którzy nieustraszenie wspierają kursantów na drodze do osiągnięcia przez nich celów edukacyjnych i biznesowych. Dzięki korepetycjom będziesz posługiwać się językiem rosyjskim tak sprawnie, jak Marija Szarapowa posługuje się na co dzień rakietą. Z nami możesz liczyć na:

 • małe, kameralne grupy, dzięki którym nauczysz się języka zdecydowanie szybciej niż w wieloosobowych klasach,
 • dojazd lektora do firmy, jeśli zajdzie taka potrzeba,
 • doświadczonego trenera, który wspiera w nauce nie tylko merytorycznie, ale również gorąco dopinguje swoich kursantów, dzięki czemu osiągają lepsze wyniki w nauce,
 • kreatywne zajęcia teoretyczne i praktyczne – co prawda bez rakiety, ale również w terenie – każdy z naszych słuchaczy ma okazję trenować nabyte umiejętności w realnych sytuacjach – to najlepszy sposób na skuteczne przyswojenie języka.

Chcesz się szybko i skutecznie przyswoić rosyjski? Zielonki zapraszają! Nasza szkoła znajduje się na terenie dzielnicy Prądnik Biały oraz Kraków Tonie. Z nami nauczysz się języka i osiągniesz wszystkie swoje cele edukacyjne i biznesowe!