Język Niemiecki

Bądź jak Schumacher – kursy niemieckiego/Zielonki

I Ty możesz zostać Schumacherem! By stać się mistrzem, nie musisz jechać do Niemiec, ani siadać za kierownica Formuły1. Wystarczy, że przyjdziesz na nasze kursy niemieckiego. Zielonki, gdzie mieści się nasza szkoła, to nasz mały podkrakowski Berlin. Tu staniesz się prawdziwym wirtuozem języka niemieckiego, radząc sobie z nim niemal tak samo doskonale jak Schumacher radzi sobie za kierownicą bolidu.

Chcesz być jak Schumacher? Wyszlifuj niemiecki – Prądnik Biały kształci liderów

Michael Schumacher to najlepszy kierowca w historii Formuły 1. Siedmiokrotny mistrz świata, wielokrotny rekordzista i niezmordowany wojownik – prawdziwa ikona światowego sportu. To również nasz wzór, do którego dążymy, kształcąc młodszych i starszych słuchaczy w naszej szkole językowej, znajdującej się w rejonie Prądnika Białego w Krakowie.

Wyróżniają nas cechy takie jak:

  • szybkość: dbamy o to, by nasi słuchacze przyswajali nowe umiejętności błyskawicznie z prędkością najnowszego modelu ferrari pokonującego trasę wyścigu,
  • niemiecka precyzja: uczymy szybko, a przy tym dokładnie, omawiając ze słuchaczami wszystkie zawiłości języka. Dzięki temu świetnie radzą sobie na każdym językowym zakręcie!
  • mistrzostwo świata w skuteczności: nasi absolwenci po ukończeniu kursu potrafią płynnie komunikować się po niemiecku, sięgając dzięki temu po najwyższe laury w szkole, pracy, itd.

Problem na zakrętach? Weź korepetycje niemieckiego! Zielonki to najlepszy wybór

Nauka języka obcego jest jak wyścig Formuły 1 – na drodze do mety pojawiają się czasem zakręty. Jak je pokonać szybko i bez kolizji? Nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy trzymają rękę na pulsie – każdy z naszych słuchaczy może liczyć na wsparcie, zarówno pod kątem merytorycznym, jak również w formie zagrzewającego do walki dopingu. Dysponujemy szerokim zapleczem materiałów, które wspomagają naukę języka, oferujemy elastyczne terminy kursów, a do tego kameralne grupy. Z nami wszyscy z uśmiechem dojeżdżają do mety!

Do tego przyda Ci się niemiecki! Kraków Tonie – tu wszystkiego Cię nauczymy

Słuchacze, którzy kończą kurs niemieckiego w naszej szkole w Zielonce mistrzowsko wykorzystują nabyte umiejętności. Do czego przydaje się im język niemiecki?

  • 3 na 4 słuchaczy szybciej znajduje pracę, zarówno za granicą jak również w Polsce, która jest siedzibą wielu niemieckich koncernów, takich jak BMW, Siemens, Bosch, itd.
  • 100% naszych absolwentów doskonale radzi sobie w komunikacji z osobami niemieckojęzycznymi podczas wycieczek, rozmów kwalifikacyjnych, sytuacji społecznych i towarzyskich,
  • co drugi słuchacz może się pochwalić znacząco lepszymi ocenami z niemieckiego w szkole lub na studiach.

Dodatkowym atutem naszej szkoły jest doskonała lokalizacja. Nasza siedziba znajduje się na terenie Zielonek, w obrębie Krakowa Toń/Prądnika Białego. Zapraszamy tu wszystkich, którzy chcą stać się Schumacherami języka niemieckiego! Razem szybko dojedziemy do mety!