Język Hiszpański

Królewskie kursy hiszpańskiego – Kraków Zielonki

Hiszpański – z nami opanujesz go równie szybko jak piłkarze Realu Madryt opanowują pole karne przeciwnika. Sprawdź koniecznie nasze kursy hiszpańskiego. Zielonki – tu trenujemy liderów. Chcesz do nich dołączyć? Poznaj naszą mistrzowską ofertę!

Hiszpański, Prądnik Biały i Liga Mistrzów – co je ze sobą łączy?

Tym, co łączy ze sobą język hiszpański, krakowską dzielnicę i Ligę Mistrzów jest LEADER – szkoła językowa, która od lat uczy hiszpańskiego na terenie Zielonek. Nasi lektorzy niczym trenerzy królewskiego Realu Madryt w pocie czoła trenują ze słuchaczami każdą z lingwistycznych umiejętności. Efekty zawsze są fenomenalne – nasi słuchacze, podobnie jak piłkarze Realu, stają się mistrzami:

  • zdobywają lepiej płatne prace,
  • podróżują bez barier językowych,
  • osiągają lepsze wyniki w szkołach,
  • rozwijają umiejętności językowe i społeczne.

Sprawdzone metody na hiszpański – Kraków Tonie i jego propozycje

Co wyróżnia naszą szkołę na tle innych ośrodków językowego kształcenia? Sekretem naszych sukcesów są:

  • doskonała kadra trenerska: w naszym zespole pracują doświadczeni lektorzy, którzy są jednocześnie największymi kibicami naszych słuchaczy – dzięki merytorycznemu i psychicznemu wsparciu, każdy uczeń bez stresu przyswaja zawiłości języka hiszpańskiego,
  • urozmaicone treningi: w ramach nauki hiszpańskiego w Zielonkach, oferujemy urozmaicone treningi umiejętności: od tradycyjnych lekcji w ławkach, przez zajęcia w grupach aż po treningi praktyczne w plenerze,
  • trenujemy mistrzów: dbamy o to, by każdy kończył nasz kurs hiszpańskiego na jak najwyższym poziomie znajomości języka, dlatego trenujemy w małych grupach – już od dwuosobowych – by każdemu słuchaczowi poświęcić podczas zajęć jak najwięcej uwagi.
  • skuteczność a’la Ronaldo: z nami nasi słuchacze bez pudła osiągają swoje cele, zdobywając atrakcyjne prace, poprawiając stopnie w szkole czy przeżywając podróże życia podczas zagranicznych wojaży.

Najlepsze korepetycje hiszpańskiego – Zielonki uczą po królewsku!

Leader to placówka, w której rozpoczniesz naukę języka od dowolnego poziomu. Skorzystasz tu również z możliwości wyszlifowania swoich umiejętności podczas proponowanych przez nas korepetycji hiszpańskiego. Oprócz wysokiej jakości kształcenia, oferujemy iście królewskie warunki nauki. Nasza szkoła mieści się w atrakcyjnej lokalizacji – w Zielonkach, w rejonie Prądnika Białego/Krakowa Toń. Panujące tu przyjemna okolica i sympatyczna atmosfera sprawiają, że zdobywanie lingwistycznej Ligi Mistrzów jest tu czystą przyjemności. Zapraszamy do korzystania z naszej królewskiej oferty!